pisanie w książeczce samokopiującej

Gdzie mają zastosowanie druki na papierze samokopiującym?

Druki na papierze samokopiującym pozwalają zaoszczędzić sporo czasu, bo nie ma potrzeby wypisywania dwóch egzemplarzy dokumentu. Wpisywanie danych na formularzach, rachunkach kasowych, fakturach itd. jest sprawne. Bloczki można spotkać w wielu formatach od A6 do A4, co zależy oczywiście od ilości rubryk do wypełnienia.

Jakie zalety mają druki na papierze samokopiującym?

Dawniej, by wypełnić dokumenty w dwóch lub trzech egzemplarzach, trzeba było użyć kalki kopiującej. Osoby pracujące w biurach, doskonale pamiętają te czasy. Było to ułatwienie, ale nie dawało 100% pewności, że dane będą czytelne. Wiązało się to z problemem przesuwania się kalki. Dziś druki samokopiujące pozwalają swobodnie wypełniać rubryki i nie ma obaw, że zajdzie konieczność, ponownego wypisywania KP, KW czy innego dokumentu. Dane pozostają czytelne, co pozwala po wielu nawet latach przedstawić potwierdzenie dokonanej transakcji. Na życzenie klienta Świat kopert umieszcza na drukach logo jego firmy czy instytucji. Druki w bloczkach zamawiane są w wielu formatach, co pozwala umieścić wszystkie rubryki do zamieszczenia potrzebnych informacji.

Gdzie mają zastosowanie druki na papierze samokopiującym?

Druki na papierze samokopiującym stosowane są na szeroką skalę w przedsiębiorstwach oraz instytucjach. Wykorzystywane są w biurach firm, punktach kasowych i pocztowych, sądach, kancelariach komorniczych, prokuraturach, kancelariach notarialnych, bankach, urzędach i wszędzie tam, gdzie jest to konieczne.  To bardzo praktyczne rozwiązanie i daje pewność, że wpisywane dane zawsze są zgodne. Nie ma potrzeby sprawdzać poprawności, co jest wygodne i praktyczne.  Możliwość tworzenia druków na papierze samokopiującym na indywidualne zamówienia pozwala dopasować ich parametry do potrzeb danego klienta. Formularze dostarczane są w bloczkach, a podczas odrywania nie ma obaw o uszkodzenie aktu, umowy, faktury, rachunku, paragonu, potwierdzenia nadania i odebrania przesyłki.

Tagi Blog

Skontaktuj się z nami!

Zawsze chętnie służymy pomocą i pracujemy indywidualnie oraz efektywnie dla Ciebie.