O firmie

Co możemy dla Ciebie zrobić?


Poznaj nasze możliwości

W skład naszej drukarni wchodzi wiele nowoczesnych oraz nowatorskich maszyn. Oferujemy druk cyfrowy. Z kolei nasza introligatornia oferuje książki w oprawie twardej szytej, miękkiej, akta i dokumenty księgi wieczyste, broszury w oprawie zeszytowej (format A-3+).

Jedną z podstawowych gałęzi naszej produkcji na obecną chwilę są koperty K-2 z potwierdzeniem odbioru do wydruku komputerowego w 3 gramaturach papieru: 80, 100 oraz 120 g/m2 oraz potwierdzenia odbioru do wydruku komputerowego z perforacją i taśmą klejącą w wymiarze 150×120 mm. Wykonujemy także nadruki na kopertach, papierze offsetowym i samokopiującym, etykietach samoprzylepnych kartonach do 600 g/m2.

Ponadto w tej chwili jako jedyni w Polsce produkujemy maszynowo koperty K-2 komputerowe dla Kancelarii komorniczych. Dobrze wyposażony własny transport (8 samochodów) oraz umowa podpisana z firmą kurierską DHL umożliwia nam dotarcie do Klientów na każdym obszarze Polsce, nie tylko bardzo szybko ale i sprawnie – w większości często towar dostarczamy następnego dnia po zamówieniu. Nie ma wyzwań, których się nie podejmiemy – Zapraszamy wszystkich do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Drukarnia Introligatorska Świat Kopert

Certyfikat Primus Nominatus

Nasza firma uzyskała także certyfikat Primus Nominatus przyznawany przez Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji. Został on wydany na podstawie przeprowadzonego audytu oraz kwalifikacji. Otrzymaliśmy go za rzetelność i terminowość w zakresie produkcji artykułów biurowo – kancelaryjnych oraz kompleksową i fachową obsługę Klienta. Niewiele firm może pochwalić się takim dokumentem. Zawsze dbaliśmy o wysoki poziom usług i wciąż się staramy, aby poziom ten utrzymać a nawet podwyższyć.

Pojemność: 742kB

Pobierz


Nasza historia w pigułce

swiat-kopert-drukarnia-koperty
swiat-kopert-drukarnia-koperty
swiat-kopert-drukarnia-koperty
swiat-kopert-drukarnia-koperty