Druki sądowe, komornicze i prokuratorskie

Świat Kopert > Druki sądowe, komornicze i prokuratorskie
about
about
about

Poznaj nasze możliwości...

W skład naszej drukarni wchodzi wiele nowoczesnych oraz nowatorskich maszyn, dzięki którym możemy Państwu zaoferować: dokumenty drukowane z użyciem druku cyfrowego, druki na papierze offsetowym i samokopiującym oraz nadruki na kopertach, czy etykietach samoprzylepnych. Z kolei nasza introligatornia oferuje oprawę książek, hot-stamping i wiele innych. Ponadto oferujemy druki sądowe, komornicze i prokuratorskie, takie jak: akta do kancelarii komorniczych, księgi wieczyste, czy broszury w oprawie zeszytowej (format A-3+).

Jedną z podstawowych gałęzi naszej produkcji są koperty K-2 z potwierdzeniem odbioru do wydruku komputerowego oraz koperty EPO, występujące w 3 gramaturach papieru: 80, 100 oraz 120 g/m2 oraz potwierdzenia odbioru do wydruku komputerowego, z perforacją i taśmą klejącą o wymiarach 150×120 mm, 160x100 mm z 2 taśmami samoprzylepnymi na bokach zpo, a także w każdym innym formacie z taśmami samoprzylepnymi, perforacją lub bez.

Wykonujemy także nadruki na: kopertach, papierze offsetowym i samokopiującym, etykietach samoprzylepnych kartonach do 600 g/m2. Ponadto, jako jedyni w Polsce produkujemy maszynowo koperty K-2 komputerowe dla kancelarii komorniczych. Własny transport, na który składają się 2 samochody oraz umowa podpisana z firmą kurierską DHL, umożliwia nam dotarcie do Klientów na każdym obszarze w Polsce, nie tylko bezpiecznie ale i sprawnie – w większości przypadków towar dostarczamy następnego dnia po zamówieniu.

Nie ma wyzwań, których się nie podejmiemy, dlatego zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami!

Zawsze chętnie służymy pomocą i pracujemy indywidualnie oraz efektywnie dla Ciebie.