Hot-stamping – złocenie teczek

Świat Kopert > Oferta > Usługi introligatorskie > Hot-stamping – złocenie teczek

Nasz zakład oferuje szereg usług z zakresu działalności introligatorskiej, w tym m.in.: oprawianie książek w twardą lub miękką oprawę, czy ozdabianie bądź uszlachetnianie dokumentów tzw. termodrukiem, inaczej nazywanym również hot-printem. To niewątpliwie jedna z najoryginalniejszych metod na personalizowanie teczek okolicznościowych.

Hotstamping to coraz popularniejsza metoda udoskonalania materiałów papierniczych, bądź przedmiotów. Na czym polega? Jest wykonywana „na sucho”, a do jej wykonania używa się specjalnych folii oraz matryc wraz ze stemplami, które są podgrzewane a następnie łączone z folią poprzez mocne dociśnięcie. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać niesztampowe wzory, występujące w złocie lub srebrze. Takie działania umożliwiają tłoczenie loga, ornamentów, inicjałów, bądź dowolnych napisów, które Państwo wybiorą.

Hot-stamping to doskonały pomysł na złocenie teczek. Dzięki niemu będą Państwo mogli nadać indywidualny charakter swoim teczkom, bądź zaskoczyć najbliższych prezentem z wykonanym termodrukiem. Złocenie nada elegancji, a metoda wytłoczenia zapewni trwałość oraz odporność na lata.

Realizujemy takie projekty już od 1 sztuki, za pomocą urządzenia do druku Flat Bed Foli Printer firmy PELEMAN, które to umożliwia ozdabianie teczek okolicznościowych wykonanych z wszelkiego rodzaju papierów ozdobnych lub płótna introligatorskiego typu kanafas lub introkal, bez konieczności zamawiania drogich matryc – mamy możliwość wykonania każdego znaku graficznego zgodnie z przedstawionym przez Klienta wzorem.

Skontaktuj się z nami!

Zawsze chętnie służymy pomocą i pracujemy indywidualnie oraz efektywnie dla Ciebie.