Teczki okolicznościowe personalizowane

Świat Kopert > Oferta > Usługi introligatorskie > Teczki okolicznościowe personalizowane

Nasz zakład oferuje możliwość wykonania personalizowanych teczek okolicznościowych doskonałych do takich form, jak: prezent z okazji zdobycia dyplomu, czy nowego osiągnięcia w pracy. Nasi Klienci decydują się także na teczki firmowe, których personalizowanie doskonale podkreśla profesjonalizm firmy.

Zapewniamy wysoką jakość materiałów i wykonania, dzięki czemu teczki ozdobne na druki okolicznościowe wyróżnią się trwałością oraz nienagannym wyglądem. To od Państwa zależy, jaki rozmiar oraz wzór będą posiadały – my możemy zagwarantować , że teczki zostaną wykonane z materiałów odpornych na zagniecenia, czy uszkodzenia, a ich faktura będzie prezentować się elegancko i schludnie. Dodatkowo, oferujemy możliwość nadruku dowolnej aplikacji metodą standardową lub termodrukiem, tak samo jak w przypadku zdobienia obwolut prokuratorskich do akt.

Spersonalizowane teczki możemy obić w materiał, bądź obszyć eleganckimi nićmi, co tylko wzmocni szykowny charakter zdobienia. Wedle Państwa życzenia, możemy również zaokrąglić rogi teczki lub założyć strojne okucia. Zachęcamy do kontaktu, w trakcie którego skonsultujemy możliwość wykonania przygotowanego przez Państwa projektu.

Skontaktuj się z nami!

Zawsze chętnie służymy pomocą i pracujemy indywidualnie oraz efektywnie dla Ciebie.